Mēs esam komanda, kam patīk būt kopā ar savu klientu. Mēs cienam un novērtējam savu klientu lēmumus un pieņemam tirgus realitāti. Mūsu vērtības ir dotais solījums, profesionalitāte un komanda. Mēs vēlamies piedāvāt lieliskus produktus medicīnas aprūpē un atsaucīgu, profesionālu servisu.

Mēs esam uzņēmums, kas dara savu darbu no sirds. Mēs augam un attīstāmies kopā ar savu klientu un mēs labi pārzinām savu nozari. Mēs esam komanda, kas uzticas un paļaujas uz savu kolēģi. Mums patīk strādāt radoši un draudzīgā atmosfērā. Vēlamies būt labākie savā jomā un ļaujam darbam mūs mācīt un pilnveidot.

Ieviešot kvalitātes vadības sistēmu mēs apņemamies nepārtraukti strādāt pie pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas, apzināt un piepildīt klientu intereses un prasības, kā arī ievērot visus uzņēmumam aktuālos likumus, normas un prasības.

Zobo zobubirstēm LIAA atbalsts eksportam!

SIA “Orto Partneri” 19.07.2021 ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2022/315 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Uzņēmums strādā saskaņā ar ISO sertifikāts 9001 standartiem.

Uzņēmuma sertifikācijas sfēra ir medicīnas un higiēnas preču vairumtirdzniecība un mārketinga pakalpojumi.Profesionālo lietotāju apmācības

Uzņēmums strādā saskaņā ar ISO sertifikāts 13485:2016 standartiem.

Uzņēmuma sertifikācijas sfēra ir medicīnas preču izplatīšana.

Pakalpojumi

Medicīna

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus, bet tiem ir kopīgas iezīmes. Tās ir labi pārbaudītas inovācijas, kuras sniegs teicamu rezultātu pacientam un būs viegli un ērti lietojamas medicīnas profesionālim.

Mārketings

Mēs esam veidojuši savas zināšanas un prasmes uz daudzu gadu pieredzes bāzes. Mūsu darbs joprojām mūs pārsteidz un liek mums turpināt mācīties un neatlaidīgi censties to izdarīt labāk un veiksmīgāk.

Zobārstniecība

Mums ir lieliski produkti, kas ir radīti uz lielas pieredzes un zināšanu bāzes. Dažādi produkti – dažādām vajadzībām.