Mutes dobuma higiēna ir viens no svarīgākajiem cilvēka dzīves aspektiem. Mūsu zobu higiēna ir izšķirošs faktors, ja runa ir par ilgtermiņa labsajūtu, saglabājot veselus smaganas un zobus, un muti no baktērijām. Lai gan mēs jau gadsimtiem ilgi izmantojam manuālās zobu birstes, ir pēdējais laiks izmantot elektriskās zobu sukas, lai ieviestu jauninājumus, kādi tie ir, un izmantot tās, lai optimizētu mūsu zobu veselības aprūpi. Labas kvalitātes elektriskās zobu sukas izvēle var būt grūts uzdevums, jo ir tik daudz iespēju izvēlēties, tāpēc mēs esam sagatavojuši padomus, kurus var izmantot, kad esi izšķirošā soļa priekšā. Mēs uzskatām, ka, izvēloties pareizo elektrisko zobu suku, ir iespējams izvēlēties trīs dažādas metodes.

Raksts tulkots no angļu valodas: https://medium.com/@top6digital/choosing-an-electric-toothbrush-how-to-get-the-right-one

Pirmā metode

Virsraksts!

Pirmā metode ir izvēlēties elektrisko zobu suku ar maināmām funkcijām.

Elektriskā zobu birste ar sensoru

Elektriskās zobu sukas ļauj pareizi iztīrīt zobus, neveicot lielu fizisko piepūli, lai veiktu atkārtotu kustību. Dažiem cilvēkiem ir tendence tīrīt zobus diezgan skarbi. Lai tīrītu zobus, tie ir viegli jānotīra, bet, ja to dara ar spēku, iespējams sabojāt smaganas un izraisīt asiņošanu. Ir grūti kontrolēt spiedienu, izmantojot elektrisko zobu suku, un ir zobu birstes, kas nāk ar sensoriem, kas aktivizē gaismu kā brīdinājumu par pārāk liela spiediena piemērošanu. Tas var pasargāt smaganas no nevajadzīgas bojāšanas.

Tīrīšana ar dažādām opcijām

Pastāv arī zobu birstes ar personalizējamām iespējam. Šādas zobu birstes piedāvā zobu birstes galviņu maiņu. Daudzi zīmoli piedāvā produktu līnijas, kuru elektriskās zobu birstes ļauj izvēlēties tīrīšanas (rotāciju vai vibrāciju) spēku. Ja šķiet, ka ir vēlme paeksperimentēt ar tīrīšanas veidiem, šāda tipa elektriskās zobu birstes ir labākais variants.

Taimera elektriskā zobu birste

Ja tev ir nosliece uz zobu tīrīšanu ilgāk, nekā nepieciešams, vajadzētu iegādāties elektrisko zobu suku, kurai ir taimera iespēja. Tās vai nu izslēdzas automātiski, vai arī brīdina, ja esat pārāk ilgi tīrījis. Taimeris nodrošina arī to, ka jūs pārāk ātri netīriet zobus.

Viedā elektriskā zobu birste

Ja vēlaties sekot līdzi tīrīšanai, ir elektriskās zobu birstes, kas nāk ar Bluetooth savienojamības iespēju. Ja elektrisko zobu suku pievienojat tālrunim, izmantojot Bluetooth, tajā tiek ierakstīti dati par katru notīrīto zobu un tas tiek parādīts kopā ar spiedienu, ko jūs uz tiem izdarījāt. Šādās viedtālruņa aplikācijās ir iespējams arī saņemt informāciju, gadījumā ja zobu tīrīšanas tehnika nav pilnīga. Ir iespēja saņemt paziņojumu par to, kā labāk iztīrīt zobus un cik liels spiediens jāuzliek.

Otrā metode

Otra metode, kā izvēlēties elektrisko zobu suku, ietver pamatvajadzību opciju apsvēršanu, ja nemeklējat kaut ko pārāk konkrētu kā pēdējā metodē.

Soniskās zobu birstes

Viena no lētākajām iespējām, ja runa ir par elektriskajām zobu birstēm, ko apstiprinājuši zobārstniecības eksperti, ir vienkāršā soniskā zobu suka. Soniskās zobu sukas oscilējas tūkstošiem reižu minūtē nodrošina pamatīgu un dziļu zobu tīrīšanu par ļoti saprātīgu cenu diapazonu.

Ultrasoniskās zobu birstes

Ultrasoniskās zobu birstu dizains, kas ir visnotaļ tāds pats kā soniskajām zobu birstēm, bet galvenā atšķirība starp abu veidu elektriskajām zobu sukām ir to radīto svārstību skaits. Ja soniskās zobu birstes oscilējās katru minūti tūkstošos, ultrasoniskās zobu sukas to dara miljons reižu. Tās ir dārgākas par soniskajām zobu birstēm, bet nodrošina vēl labāku zobu tīrīšanas pieredzi.

Tematiskās elektriskās zobu birstes

Viens no veidiem, kā iedrošināt bērnus tīrīt zobus, ir novēršot uzmanību iegādājoties viņu iemīļotāko varoņu elektriskās zobu sukas. Tās maksā daudz mazāk par parastajām elektriskajām zobu sukām, un tās nodrošina pietiekamu tīrīšanas pieredzi, lai nodrošinātu bērniem veselīgu zobu higiēnu.

Vienreiz lietojamās zobu birstes

Ja jūs bieži ceļojat ceļojumā un nevēlaties nēsāt līdzi savu uzlādējamo elektrisko zobu suku, vienmēr varat izvēlēties lētāku variantu. Ir elektriskās zobu birstes, ko darbina akumulatori, kurus var iegādāties par zemām cenām, un, ņemot vērā visus iespējamos apstākļus, tās ir gandrīz vienreizlietojamas, kad vairs neceļojat. Daži izvēlas ņemt līdzi rokas zobu sukas, kamēr viņi ceļo, bet tie, kas patiešām rūpējas par savu mutes higiēnu vajadzību, zina labāk nekā kompromitēt ar savu zobu higiēnu.

Trešā metode

Pēdējā metode, kad jāizvēlas elektriskā zobu suka, ir lēmuma pamatā uz galvas uz zobu sukas.

Maigu sariņu elektriskā zobu birste

Ja zobi vai smaganas ir jutīgas, un tos nevar tīrīt ar tādu pašu spiedienu kā standarta zobu sukai, jums jāizvēlas elektriska zobu suka ar maigiem sariņu galviņām un zemākām jaudas iespējām. Tie mēdz pareizi tīrīt zobus, neizraisot kairinājumu, ko iegūtu ar citām zobu birstēm. Tiem ir vai nu “Gentle”, vai “Sensitive”, kas rakstīts uz iepakojuma paciņas.

Pseidomanuālā elektriskā zobu birste

Ja esi pārāk pieradis pie zobu sukas, kuru ir grūti aklimatizēt ar elektriskajām zobu birstēm, varat iegūt pseidomaunuālās zobu sukas. Tās ir elektriskās zobu birstes, bet pieredze, ko jūs iegūstat no tām, ir līdzīga tradicionālajām manuālajām zobu birstēm. Un tiem ir klasiska taisnstūra forma sariem uz suku galviņas.

Vispārīgi lietojamās elektrisko zobu birstu galviņu zobu birste

Ja meklējat standarta elektrisko zobu suku tīrīšanas iespēju, varat izvēlēties vai nu oscilējošas, vai rotējošas elektriskās zobu sukas. Ar oscilētām zobu birstēm ir dažādas iespējas izvēlēties sariņu izkārtojumu uz maināmās elektriskās zobu birstu galviņas, lai nodrošinātu dažādus tīrīšanas stilus.

Secinājumi

Ja nepieciešams nodrošināt labāku tīrīšanu un nodrošināt labu zobu higiēnu, vislabākās ir elektriskās zobu sukas. Atkarībā no tā, ko meklējat un kādas ir jūsu vajadzības, izmantojiet šos ieteikumus, lai izlemtu, kāda veida elektriskās zobu birstes ir nepieciešamas tieši tev.